KONTAKT

Behöver ni en kompetent och strukturerad samarbetspartner för ert projekt? Med våra erfarna konsulter går byggprojekt som de ska. Kontakta oss för mer information.

Varmt välkommen att besöka oss på Västerslätt:
Fraktvägen 6 I
901 33 Umeå Sverige

Therese Nyman

Therese Nyman

VD, Bygg
070-306 10 72
therese.nyman@projektledargruppen.se

Certifierad Kontrollansvarig
nivå K
Certifierad Besiktningsman SP/SITAC

Spara visitkort

Bengt Bergqvist

Bengt Bergqvist

Bygg
070-325 00 73
bengt.bergqvist@projektledargruppen.se

Certifierad Kontrollansvarig
nivå K

Spara visitkort

Jens Johansson

Jens Johansson

Bygg
070-681 10 44
jens.johansson@projektledargruppen.se

Certifierad Kontrollansvarig
nivå K

Spara visitkort

Göran Larsson

Göran Larsson

Elanläggning
070-377 25 70
goran.larsson@projektledargruppen.se

Auktoriserad Besiktningsingenjör El enl. EN

Spara visitkort

Mattias Lundberg

Mattias Lundberg

Elanläggning
070-264 81 31
mattias.lundberg@projektledargruppen.se

Auktoriserad Besiktningsingenjör El enl. EN

Spara visitkort

Leif Ulander

Leif Ulander

Bygg
070-287 08 78
leif.ulander@projektledargruppen.se

Certifierad Kontrollansvarig
nivå K

Spara visitkort

Per Nygren

Per Nygren

Energi, Rör, Luft och Styr
070-652 38 05
per.nygren@projektledargruppen.se

Certifierad Kontrollansvarig
nivå K

Spara visitkort